SOBIVAD VÄIKEVESKID KODUMAJAPIDAMISES  (18.01.2009)

 

Teraviljaveskeid ja helbevaltse on sobiv tellida Saksamaalt firmast TOP-Emma Naturkost aadressil www.topemmawelt.de (või ka www.top-emma.de). Seal on „kogu maailma“ nomenklatuur kuna toodetakse ainult Saksamaal ja Austrias. Sealt leiab ka pildid, hinnad, soodustused.

 

Sooduskomplekti leidmine: Avalehelt valida ülalt vasakult „Getreidemühle“. Sealt „Produktsuche“ kuhu kirjutada „KoMo Eco-bundle“ (veski+valts). Hinnad on Saksa käibemaksuga, Eesti käibemaksu ei lisandu.

 

Pakkumist küsida aadressil info@top-emma.de , seal on ka pangaülekanne summa. Saatekulu on tavaliselt 35 EUR paki iga 25 kg kohta, miinus 3 % allahindlus pangaülekandega maksmisel.

 

Pangaülekanne teha EU- ülekandena (on ainult üks variant – jagatud teenustasu tüüp). Saaja ning saaja panga andmed võtke saadud pakkumisest, kohustuslik on IBAN-kood (DE1372062152000963529). Ülekanne on EUR-ides, kattevaluuta võib olla EEK, eraldi konverteerimist pole vaja. Ülekande teenustasu netipangas on 30 EEK, telleri kaudu 100 EEK.

 

Oma e-kirjas näidata oma e-posti ja postiaadress, lisada paar telefoninumbrit.

Kaup tuleb maad mööda logistikafirma (GLS, DPD) vahendusel ca 1 nädal.

TOP-Emma teatab Teile e-kirjaga saadetava paki numbri, mida teades (GLS puhul) saate oma paki liikumist jälgida aadressil: www.gls-group.eu à Online Tools à Track and Trace.