Koolitus

 

Noarootsi Tervisliku Eluviisi Selts võtab vastu õppijaid tervisliku eluviisi ja loodusviljeluse (natural farming) kursusele. Viljelus on vaba mürkkemikaalidest ja rasketest põllutöömasinatest. Kursusel jagatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi kogemusi.

Helistada hommikul või õhtul telefonil 4729467, Aime-Ingrid Sügis

05.04.2016

                            

 

Eestimaa

  


        Eestimaa kutsub!
           
Eestimaa kutsub eestlasi tagasi koju. Praegu on suurte muutuste aeg kogu maailmas, looduskatastroofide arvukuse kasv ohustab elu. Eestimaa on praegu Jumala äravalitud maa ja eesti rahvas äravalitud rahvas. Eestimaa on jumala kaitse all, siin on eestlased kaitstud. Eestimaalaste arvu ei tahaks suurendada. Eestimaa vajab töötegijaid, et taastada ökoloogiline elukeskkond ja loomulikud elutingimised. Eestlane ei karda tööd ja olenemata sellest, kus ta elab ja töötab, tuleb ta alati hästi toime. Ärge viivitage, me vajame arukaid loovaid ja tegutsevaid eestlasi, noori ja vanu. Vanadel on elutarkust ja inimene elab seni, kuni ta tegutseb, igaüks oma jõudu mööda. Kui inimesel ei ole enam midagi teha, siis kaotab elu oma mõtte.

Eestlased tulge koju! Ei ole kaunimat maad kui Eestimaa. Nii suurt looduse mitmekesisust ei ole Venemaal ega Ameerikas.

(07.04.08)

 

 

  

Lp. Mahetalunikud!

 

Palun kirjutage meile e-mailile (looduselu@gmail.com), milliseid viljasorte, kartuleid ja aedvilju kasvatate, et võiksime teiega ühendust võtta ja leida lisaks sorte looduspärase viljeluse jaoks. Teil on võimalus seemet müüa, kui see osutub sobivaks. Seega saab maheseemnete müügiinfo liikuda otse tootjalt tarbijale interneti kaudu. Kui vajate mõnda sorti, siis võite ka meilt küsida; saadame need teile, kui meil sellist seemet on.

Otsime ökoseemne kasvatajaid – see on oluline ja kõigile vajalik tegevusala. Palun lisage oma e-mail ja telefoninumber.